Počet položek: 0 0,00 CZK
ÚKLIDOVÁ CHEMIE
PRODEJ PRŮMYSLOVÉ A BYTOVÉ DROGERIE, ÚKLIDOVÝ SERVIS, HYGIENICKÉ A SANITAČNÍ PLÁNY

Krystal Sanan proti plísni, virům a bakteriím 1 l

Parfémovaný dezinfekční prostředek určený k dezinfekci a současně i k mytí a bělení ploch a předmětů. Obsahuje aktivní chlor, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Používá se v domácnosti i v průmyslu, potravinářství, zdravotnictví, zemědělství apod.

kliknutím zvětšíte
Krystal Sanan proti plísni, virům a bakteriím
Krystal Sanan proti plísni, virům a bakteriímKrystal Sanan proti plísni, virům a bakteriím
Vyberte variantu:
50,46 CZK
128,26 CZK
ks
Cena s DPH : 50,46 CZK
Cena bez DPH : 41,70 CZK
DPH:21 %

Pro odstraňování plísní přípravek naneste v koncentrované podobě na čištěné plochy pomocí rozprašovače a nechte působit 20 min. Potom plochy opláchněte větším množstvím vody. Před aplikací ověřte, že přípravek nepoškozuje čištěné povrchy. Při aplikaci zamezte vdechování par a aerosolu.

Pozor! Nepoužívejte společně s jinými přípravky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlór).

Spektrum účinku:
Baktericidní: na bakterie G+ (grampozitivní) a G- (gramnegativní), MRSA
Fungicidní: většina mikroskopických a vláknitých hub
Virucidní: HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry, hepatitida B a C (HBV, HCV), ECBO
Biocidní typ: 2, 3, 4 (domácnost, zdravotnictví, zemědělství, potravinářský průmysl)
Ev. č. v ČR: MZDR 59027/2017/SOZ. Rozhodnutie v SR: bio/765/D/11/1/CCHLP.

Návod k použití:
Pro běžné použití připravte pracovní roztok v poměru 1 : 10 (1 litr prostředku do 10 litrů vody) a aplikujte jej na povrch pomocí mopu, hadru nebo postřikem. Nechejte působit 10 – 30 minut a potom povrch setřete nebo opláchněte čistou vodou. Pro plošné mytí a dezinfekci v potravinářství, zemědělských provozech a ve zdravotnictví připravte pracovní roztok stejným způsobem a aplikujte jej na ošetřované plochy. Pro razantnější a rychlejší účinek doporučujeme teplotu roztoku zvýšit na 45°C – 60°C. Prostředek lze využít i k ponorné dezinfekci s mycím účinkem pro drobné předměty a nástroje. V pracovním roztoku (1 : 10) ponechejte předměty ponořené po dobu 30 minut a potom je opláchněte čistou vodou. Pro bělení textilií připravte roztok z 0,3 litru Sananu a 40 litrů vody. Po aplikaci bělené textilie důkladně vymáchejte v čisté vodě. Pro dezinfekci kotců, např. psů a koček, připravte pracovní roztok (100 ml do 10 litrů teplé vody) a po apolikaci nechejte působit nejméně 60 minut. Pro použití v oblasti wellness k mytí a dezinfekci (bazény, dlažby, sauny, zázemí) připravte pracovní roztok v poměru 1 : 10 (1 litr do 10 litrů vody). Aplikujte na plochy běžným způsobem a na závěr opláchněte čistou vodou. Pro zvýšení dezinfekčního účinku doporučujeme z ploch a předmětů odstranit organické a anorganické nečistoty.

Potřebujete poradit ? Krystal Sanan proti plísni, virům a bakteriím

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace