Počet položek: 0 0,00 CZK
ÚKLIDOVÁ CHEMIE
PRODEJ PRŮMYSLOVÉ A BYTOVÉ DROGERIE, ÚKLIDOVÝ SERVIS, HYGIENICKÉ A SANITAČNÍ PLÁNY

Krystal Sanan klasik 1 l

Tradiční klasická dezinfekce k úpravě pitných i bazénových vod a současně k mytí a bělení ploch a předmětů. Je vhodná pro sanitaci v kuchyních, jídelnách, bazénech a sociálních zařízeních, ve zdravotnictví, v průmyslu i ve veterinářské praxi. Obsahuje aktivní chlor, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry.

kliknutím zvětšíte
Krystal Sanan klasik
Krystal Sanan klasikKrystal Sanan klasik
Vyberte variantu:
30,13 CZK
108,90 CZK
ks
Cena s DPH : 30,13 CZK
Cena bez DPH : 24,90 CZK
DPH:21 %

Spektrum účinku:
Baktericidní: na bakterie G+ (grampozitivní) a G- (gramnegativní), MRSA, Tuberkulocidní, Mykobaktericidní
Fungicidní: většina mikroskopických a vláknitých hub
Virucidní: HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry, hepatitida B a C (HAV, HBV, HCV), ECBO
Biocidní typ: 2, 3, 4, 5 (domácnost, zdravotnictví, zemědělství, potravinářský průmysl, ošetření pitné vody)
Ev. č. v ČR: MZDR 59204/2017/SOZ, Rozhodnutie v SR: bio/765/D/11/2/CCHLP.

Použití:

Pro běžné použití připravit pracovní roztok v poměru 1 : 10 (1 litr prostředku do 10 litrů vody) a aplikovat na povrch pomocí mopu, hadru nebo postřikem. Nechat působit 10 – 30 minut a potom povrch setřít nebo opláchnout čistou vodou. Pro plošnou dezinfekci v potravinářství, zemědělských provozech a ve zdravotnictví připravit pracovní roztok stejným způsobem a aplikovat na ošetřované plochy. Pro razantnější a rychlejší účinek doporučujeme teplotu roztoku zvýšit na 45°C – 60°C. Prostředek lze využít i k ponorné dezinfekci drobných předmětů a nástrojů. V pracovním roztoku (1 : 10) je ponechat ponořené po dobu 30 minut a potom je opláchnout čistou vodou. Pro bělení textilií připravit roztok z 0,3 litru Sananu Klasik a 40 litrů vody. Po aplikaci bělené textilie důkladně vymáchat v čisté vodě. K likvidací řas v bazénech dávkovat prostředek v množství 25 ml/m3 v týdenních intervalech, při startu dávkovat prostředek v množství 50 ml/m3. Pro otevřená koupaliště doporučujeme dávkování zdvojnásobit. Pro dezinfekci kotců, např. psů a koček, připravit pracovní roztok (100 ml do 10 litrů teplé vody) a po aplikaci nechat působit nejméně 60 minut. Pro ošetření pitné vody dávkovat množství 20 ml/m3 a nechat působit 30 minut.

Pro zvýšení dezinfekčního účinku doporučujeme z ploch a předmětů, odstranit organické i anorganické nečistoty. Na závěr plochy opláchnout vodou.

Potřebujete poradit ? Krystal Sanan klasik

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace